wykres

O nas

Biuro Ekspertów Finansowych w Warszawie

Logo - o nas

Jako Biuro Ekspertów Finansowych realizujemy usługi z zakresu doradztwa kredytowego. Przez ponad 15 lat pracy w sektorze bankowości nasi eksperci pomogli setkom klientów, zarówno firmom, jak i osobom prywatnym, w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków kredytu.


Co nas wyróżnia?

Jesteśmy Biurem Ekspertów Finansowych. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości i pośrednictwie kredytowym. Liczne referencje, polecenia i komentarze na temat naszej pracy świadczą o dużym zaangażowaniu, profesjonalizmie i oddaniu. W naszej pracy mamy kilka głównych celów: pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków cenowych, bezpieczeństwo transakcji, oszczędność Twojego czasu, Twój komfort i wygoda podczas całej procedury kredytowej.

Przedstawiamy bardzo szeroką ofertę produktów finansowych : kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty refinansowe, leasingi, kredyty konsolidacyjne, kredyty oddłużeniowe.

Zdecydowana większość naszych klientów to efekt poleceń od osób, dla których wynegocjowaliśmy atrakcyjne warunki kredytów, co jest dla nas najlepszym podziękowaniem. Oprócz głębokiej wiedzy merytorycznej o dzisiejszym sektorze kredytowym, nasi klienci bardzo często zwracają uwagę na miłą atmosferę podczas spotkań.

Nasza współpraca

1.

Kontakt z Ekspertem

W pierwszym kroku kontaktujesz się z jednym z naszych ekspertów. Podczas rozmowy pytamy o szczegóły dotyczące oczekiwań związanych z wybieranym produktem bankowym.

2.

Spotkanie

Sprawdzenie zdolności kredytowej to kluczowy etap wnioskowania o kredyt. Przed złożeniem dokumentów do banku potwierdzimy możliwość ubiegania się o kredyt. Opowiemy z jakich etapów składa się proces kredytowy oraz przedstawimy listę wymaganych dokumentów do złożenia wniosków.

3.

Złożenie wniosku

Sprawnie pomożemy w uzupełnieniu dokumentów do banków, przygotujemy komplet i dostarczymy go do banków aby zaoszczędzić Twój czas.

4.

Decyzja kredytowa

Na bieżąco będziemy informować o etapie analizy. Po wydaniu decyzji kredytowych omówimy przyznane warunki.

5.

Negocjacje

Po uzyskaniu decyzji możemy przystąpić do negocjacji warunków cenowych. Zależy nam abyś z naszą pomocą uzyskał preferencyjne oferty.

6.

Umowa kredytowa

Przy finalizacji kredytu jesteśmy z Tobą. Omówimy zapisy umowy kredytowej i będziemy z Tobą przy jej podpisaniu. Twój komfort liczy się dla nas najbardziej.

Usługa monitorowania rynku

Warunki cenowe w bankach ulegają dynamicznym zmianom. Dzięki współpracy z nami będziesz na bieżąco. Jeśli pojawi się możliwość uzyskania korzystniejszych warunków i przeniesienia kredytu do innego banku, nasi Eksperci przedstawią Ci takie rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza – jesteśmy dostępni także pod numerem 734 734 349

Call Now Button